Size bir telefon kadar yakınız
0 212 645 16 16 (6 Hat)
Dil Seçin
tr

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

03.01.2018
253 görüntülenme
Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Güney Hastanesi acil servisi aynı hizmet koşul ve standartlarıyla 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hastalarımızın acil tıbbi gereksinimlerini en üst düzeyde karşılayabilmek amacıyla, en ileri görüntüleme olanakları, laboratuvar birimi ve profesyonel sağlık kadrosu ile hasta kabul etmekte ve özel ambulans hizmetlerini sürdürmektedir.

Güney Hastanesi acil servis ve ambulans hizmetlerine 212 645 16 16 nolu çağrı merkezinden 365 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Acil servis hizmet alanında; muayene odası, pansuman ve enjeksiyon odası, CRP (yeniden canlandırma), bay ve bayan gözlem odası bulunmaktadır.
Acil servisimizde her türlü erişkin hastaya ilk müdahale, resusitasyon (yeniden canlandırma) ve acil hastalıkların tedavisi yapılabilmektedir. Acil Servis kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, yüksek ateş, karın ağrıları, mide kanamaları, inme (felç), kesiler, kırıklar, trafik kazaları, düşmeler, ani kalp durması, darplar, zehirlenmeler, intihar girişimleri vb. birçok acil duruma ilk müdahale ve tedavi yapılan yerdir.